Anne evi...

.net uzantılı adresle uğraşmaktan yıldığım için tekrar blogspot tabanına geri döndüm :)) (arada bir yedek alıp kendimi garantiye alırım ne yapalım, bi de wordpress yedek alırız patlar gider :)) )  Ben bu seyyar tayyarı çok tuttum bakın sitesi de açılmış :)) http://seyyartayyar.com

Dün annemin evine gittim, kendi odamı kurcalamak çok zevkliydi.. Annemin emektar singer dikiş makinesini aldım (çok mühim bişey değil- yoknaz), anneannemin kumaş dolabına daldım, çocukluğumdan beri gözüm olan kumaşlar vardı onları kendi dolabıma kattım.. Benim plastik yapılı dikiş makinecağızım birden gözüme iyi göründü, bi kere bu döküm çoooook ağır, bide piko olayı için o garip yuvarlak şeylere gerek yoktu benim blueskyda :)) ama dikişi güzel hakkını yemeyelim, bide inşallah sağına soluna bi zarar vermeyelim; öyle bi durumda ben de patlarım gider:))

Eve geldim Tuğbacığımın emaneti kıvırma ayağı ile ilk kez bir şifonın kenarını kıvırdım.. Eminim daha başarılı çalışmalar görmüşsünüzdür, benimkine kimse yakından bakmazsa sorun yok :))

Ödevimi bitirmeyi hala başaramadım (utanıyorum)- yok sterilizasyonsuz ayarlama yok krugman; önümde 3 kitap, netbook öyle bir boğuşmaca halidir gidiyor..

Bu arada sitelerde gezinirken gördüm bakın çok sevimli bir çocuk elbisesi, kolay dikilir mi sizce??


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

1 yorum:

Nuraycatasarimlar dedi ki...

Merhaba,elbise kolay dikilebilir fakat kol alt kısım çok geniş ,küçük hanım zayıfsa kollar inceyse zaten bol durur .Bana sorarsanız kalıplı bedene göre çalışın burda lardan faydalanabilirsiniz.Kolay gelsin:))